1. Mõisted

Kataloog - veebirakendus www.arihooned.ee , mille omanik on Redman Kinnisvara OÜ (12738550).

Kasutaja - kataloogi (veebirakenduse) külastaja, kes kasutab kataloogi andmeid, linke ja kontaktivorme teabe edastamiseks kataloogile või kataloogis avaldatud kontaktidele.

Klient - kasutaja, kes on liitunud kataloogi tasulise paketiga ärihoone andmete haldamiseks, äripinna kuulutuse sisestamiseks ja/või reklaami avaldamiseks. Ärihoonete andmeid saab hallata klient, kes on ärihoone esindaja.

Kasutajatingimused - käesolevad kataloogi kasutamise reeglid, nõuded ja tingimused, millega kasutaja peab nõustuma kataloogi kasutamisel.

Reklaam - tasu eest kataloogis avaldatud reklaamibänner.

Hoone avalikud andmed - hoone kohta saada olevad avalikud andmed Maaametis, Ehitisregistris, Kinnistusraamatus ja Äriregistris.

Hoone andmed - avalikud andmed ja kliendi poolt hoone kohta sisestatavad andmed.

  1. Kataloogi eesmärk ja võimalused

Kaardistada ja tutvustada Eesti suuremate keskuste ärihooneid.

Viia kokku ühelt poolt äripinna pakkujad - omanikud, arendajad, ehitajad (müüjad üürileandjad) ja teiselt poolt äripinna kasutajad (üürnikud ja ostjad).

  1. Hoone andmete lisamine ja muutmine

Kaardistatud ärihoonete kohta avaldatakse vaikimisi avalikud andmed.

Hoone esindajal on võimalus tasulise paketiga liitumisel hallata hoonele listavaid andmeid.

Kliendil tuleb hoone andmed, tutvustus ja muud materjalid edastatakse kataloogi töötajale elektrooniliselt, kes seejärel hoone andmed muudab.

Hoone esindaja peab tõendama oma esindusõigust, kui see ei ilmne avalikest andmetest.

Kataloogil on õigus mitte sisestada hoone kohta selgelt ebaõigeid andmeid, sealhulgas kuid mitte ainult, andmeid, mis on vastuolus või erinevad oluliselt avalikest andmetest.

  1. Vastutus

Kataloog ei vastuta avalike andmete õigsuse eest.

Kataloog ei vastuta kliendi poolt edastatud andmete õigsuse eest.

Kataloog ei vastuta kataloogist saadud teabe alusel sõlmitud lepingute täitmise eest.

Kataloog ei vastuta kataloogi teabele tuginedes tehtud majandus ja finantsotsuste eest.

Kataloog ei taga kataloogi kättesaadavust igal ajahetkel. Kataloogi kättesaadavust mõjutab kolmandatest isikutest teenusepakkujate tegevus.

Kataloog kohustub muutma hoone kohta avaldatud valeandmed. Kataloogi hoone kohta avaldatud valeandmetest tuleb koheselt teavitada kataloogi kasutajatuge e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

  1. Isikuandmete töötlemine

Kataloogi kasutamisel nõustub kasutaja antud kasutajatingimustega ja isikuandmete töötlemise põhimõtetega kataloogi privaatsuspoliitika raamides.

  1. Reklaam

Reklaami saab tellida vastavalt hinnakirjale ja reklaamitingimustele.

  1. Autoriõigused

Kataloogis avaldatud andmed, pildid, videod, dokumendid ja failid (edaspidi ka teosed) on kaitstud autoriõigustega. Osade teoste autoriõigused kuluvad kolmandatele isikutele.

Klient kinnitab ja tagab, et tal on õigus kataloogis avaldada kolmandatele isikutele kuuluvate autoriõigustega teoseid (andmeid, pilte, videosid, dokumente, faile).

  1. Tasu tasumine

Tasulise paketi tasu tasutakse vatsavalt hinnakirjale esitatud arve alusel pangakontole.

  1. Muud

Andmete vahetus kliendi, kasutaja ja kataloogi vahel toimub elektroonilises vormis.

Kataloogi hoone kohta avaldatud valeandmetest või kasutajatingimuste rikkumisest tuleb koheselt teavitada kataloogi kasutajatuge e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Andmete kasutamisel, kontaktivormide täitmisel ja kirjade saatmisel või kontakti võtmisel muul moel peab kasutaja käituma lugupidavalt, esitama tõeseid andmeid.

Klient ja kasutaja on kohustatud esitama tõeseid andmeid, sealhulgas mitte eksitama kataloogi kasutajaid andmete ja illustreeriva materjaliga.

Kasutaja ja klient nõustuvad kataloogi kasutamisel käesolevate kastajatingimustega ja privaatsuspoliitika põhimõtetega.

Käesolevad kasutajatingimused kehtivad alates 01.01.2024.a.